ПН-ПТ: 09:00-20:00
СБ-НД: 10.00-19.00

Кошик порожній!

ЯК ЕФЕКТИВНІШЕ ВСЬОГО ВИКОРИСТОВУВАТИ ФОРМУ ДЛЯ САДОВИЙ ДОРОЖКИ

ЯК ЕФЕКТИВНІШЕ ВСЬОГО ВИКОРИСТОВУВАТИ ФОРМУ ДЛЯ САДОВИЙ ДОРОЖКИ

04.01.2020

Форми для садових доріжок, виготовлені в Україні, відрізняються міцністю і довгим терміном служби. Вони виготовляються з щільного, але еластичного пластику, який піддається згинанню, не розтріскується, добре переносить зміни температури. Саме таку модель бажано вибирати. Як показала практика, китайські аналоги більш тонкі і крихкі, частіше тріскаються.

Перед початком роботи форму для доріжки рекомендується змастити машинним маслом або іншої технічної мастилом, після цього її можна пускати в справу. Один трафарет спокійно «переживає» кілька сотень заливок, тому їм зможете покористуватися не тільки ви, але також ваші рідні та друзі.

ЯК ПРАЦЮВАТИ З ФОРМОЮ ДЛЯ ДОРОЖКИ

Використовуючи цю просту конструкцію і прості доступні матеріали: пісок, цемент і воду, - можна робити доріжки, стежки, майданчики, бордюри, вимощувати ділянку перед будинком або гаражем, і навіть підлогу в гаражі.

Ніякі специфічні навички для роботи не потрібні. Головне - правильно приготувати розчин і акуратно наповнити їм осередки, щоб не було бульбашок повітря і порожнеч. При дотриманні технології ви отримаєте міцне, якісне і красиве покриття. Процес укладання такої «бруківці» настільки простий, що довірити це можна навіть школяреві.

Малюнок трафаретів найрізноманітніший: цегляна або кам'яна кладка, морські камені і імітація тротуарної плитки. Об'єднує всі моделі спільна риса - їх конфігурація універсальна. Можливо повернути виріб будь-якою стороною і нарощувати покриття в довільному напрямку - всі вигини будуть ідеально стикуватися один з одним. Дана особливість дозволяє створювати рівні і фігурні майданчики, прямі, звивисті і розгалужені доріжки. У всіх випадках покриття буде виглядати акуратно і гармонійно, без зазорів і зсуву малюнка.

Один раз придбайте форму для садової доріжки - і ви зможете користуватися нею роками, без клопоту підтримувати покриття двору, садових стежок в отличном состоянии.

 • Для тривалого і ефективного використання виробу необхідно:
 • вибирати модель з щільного гнучкого пластику, стійкого до розтріскування і перепадів температури;
 • змастити перед першим використанням будь-яких технічних маслом;
 • після закінчення робіт ретельно промивати від залишків розчину;
 • зберігати так, щоб уберегти від деформації, не класти зверху важкі предмети.

При дотриманні цих простих умов термін експлуатації форми практично не обмежений.

ВИГОДИ ПРИДБАННЯ

Покриття, створене за допомогою форм для садових доріжок, відрізняється міцністю і практичністю. Це оптимальний спосіб замостити простір будь-якої площі і конфігурації, причому значно дешевше, ніж покупної тротуарною плиткою. Чи не доведеться витрачати час, щоб знайти підходящу за формою і кольором плитку, оплачувати її перевезення, наймати майстрів для укладання і пояснювати їм, що саме повинно вийти в результаті. Набагато простіше придбати дешеві й доступні матеріали і в зручний час власноруч зайнятися створенням стежки, майданчики або одиночних плиток для оформлення квітника або газону.

Для того щоб результат праць був ще краще, рекомендується при замішуванні розчину використовувати корисні добавки:

 • прискорювач твердіння бетону;
 • протиморозні рідина;
 • зміцнюють суміші;
 • армуючі волокна;
 • пластифікатори;
 • кошти від цвілі і грибка.

Додаткові включення допоможуть зробити доріжку міцніше, уберегти від розтріскування під час холодів, уникнути руйнування від високих навантажень, попередити появу цвілі. За допомогою спеціальних пігментів кожну плитку можна буде пофарбувати в один або кілька кольорів, і перетворити звичайну стежку в унікальний елемент ландшафтного дизайну.