ПН-ПТ: 09:00-20:00
СБ-НД: 10.00-19.00

Кошик порожній!

Добавки в бетон

Показати:
Сортування:
Виберіть підкатегорію

Сьогодні в будівництві в Україні із застосуванням бетону не можна обійтися без спецпрімесей, що додають будматеріали нові якості і підвищують його надійність. Добавки в бетон допомагають прискорити темп робіт і знизити їх вартість. Приватні домовласники, професійні будівельники та садівники, які планують створення привабливих доріжок в свій сад і город або облагороджування підходів до дому, без істотних витрат, можуть купити бетонний пластифікатор і інші різновиди добавок для бетону у нас за приємною вартістю.

ВИДИ ДОБАВОК

Завдяки бетонним добавкам, уповільнює або прискорює затвердіння, значно поліпшуються фізико-хімічні властивості (міцність, стійкість до руйнування, пластичність та інші) будматеріалу. Сповільнювачі використовуються у випадках виробництва розчину на віддалі від місця його застосування. Адже бетон, після досить швидкого його затвердіння, використовувати вже не можна. Навпаки, за допомогою прискорювачів, що містять хлор, соляну кислоту і інші елементи, швидкість застигання бетону (відповідно, і будівництва) збільшується. У нашому інтернет-магазині ви знайдете будь-які різновиди добавок, такі як:

  • Пластифікатори, що додають бетону рухливість і пластичність, що підвищують міцність споруджується конструкції, завдяки надійній бетонно-арматурної зчепленні. При грамотному користуванні пластифікатором, показники міцності підвищуються практично на 20%.
  • Інгібітори, що впливають на опірність будматеріалу корозії. Інгібітори, усуваючи іржавіння металевих буделементів, збільшує термін життя спорудженого об'єкта.
  • Гідроізолятори, що захищають конструкції від високої вологості, яку бетонні споруди погано виносять. Гідроізолятор використовується для виробництва бетону зі зниженими властивостями водопоглинання.

З добавками досягаються найкращі тимчасові характеристики схоплювання суміші, захист від різних впливів і підвищення міцності, яке прекрасно підходить для заливки садових доріжок. Збільшення або зменшення показників можливо варіюванням доз пластифікатора. До того ж, можна використовувати компоненти-барвники для бетону, для отримання необхідного відтінку або отримання ефекту природного каменю.

У всіх цих премудростях, при зверненні до нас по телефону або електронній пошті, вам допоможуть розібратися професійні менеджери. Вони не тільки проконсультують вас, дадуть відповіді на питання, ознайомлять з експлуатаційними показниками представлених товарів, але і допоможуть визначитися з продуктом, необхідним саме вам, оформлять замовлення і проконтролюють його виконання.

КУПИТИ ДОБАВКИ

Купити добавки в бетон оптом і в роздріб в Києві за адекватною ціною не складе труднощів.Варто лише зайти на наш сайт, і все, що вам потрібно в будівництві, - до ваших послуг! Відмітна риса нашого магазину –  гідне поєднання якості і вартості а також відмінний сервіс! Скоротіть трудові і фінансові витрати і полегшите процес укладання, придбавши у нас добавки в бетон! Не сумнівайтеся! Замовте у нас, і ми доставимо їх у вказане місце в короткий термін! А результат застосування цих речовин не змусить себе чекати, неодмінно порадувавши вас!