ПН-ПТ: 09:00-20:00
СБ-НД: 10.00-19.00

Кошик порожній!

Прискорювачі твердіння бетону

Показати:
Сортування:
Прискорювачі твердіння бетону

Під час будівельних робіт змінилися погодні умови: настала сильна спека або вночі прогнозують мороз? Потрібно терміново закінчити укладання доріжки? Необхідно, щоб цементна підлога в гаражі була готова до використання як можна швидше?

Прискорювач твердіння бетону допоможе впоратися з цими проблемами. Засіб випускається у вигляді рідини, пасти або порошку, підходить для зовнішніх і внутрішніх робіт і абсолютно нетоксичний. Найбільш популярним, ефективним і простим у використанні досвідчені будівельники визнають рідкий прискорювач, купити який можна в пластикових каністрах різного об'єму. При додаванні засобу в розчин швидкість затвердіння збільшується в 3 рази, а міцність отриманого покриття або стяжки - на 15%. Цементна суміш стає більш текучою, її рухливість зростає з П1 до П2 або П3 в залежності від марки та форми прискорювача.

Якщо розчин використовується для виготовлення плиток, садових доріжок або інших виробів у формах, то цикл виробництва займає в 1,5-2 рази менше часу.

Властивості пластифікатора-прискорювача:

  • підвищення пластичності розчину;
  • попередження водовідділенням і розшарування розчину;
  • збільшення показника початкової міцності бетону;
  • відсутність корозійного впливу на арматуру;
  • можливість використовувати при високих і низьких температурах;
  • відсутність у складі токсичних речовин.

При тимчасовому зниженні і підвищенні температури цемент з додаванням прискорювача твердіння бетону не втрачає властивостей, не розтріскується, залишається міцним, покращує оброблюваність виробу. 

Як вибрати і де купити

При виборі слід звернути увагу на форму випуску добавки і виробника. Також може бути різною і фасування. Ціна на прискорювач для твердіння бетону буде залежати саме від цих чинників. Придбати засіб в будь-якій потрібній вам кількості можна в нашому інтернет-магазині за демократичною ціною. Доставка здійснюється в Київ та інші населені пункти України способом, зазначеним покупцем.