ПН-ПТ: 09:00-20:00
СБ-НД: 10.00-19.00

Кошик порожній!

Про нас

Протягом багатьох років наш інтернет-магазин радує своїх клієнтів якісними товарами для створення тротуарної плитки і схожою продукцією. Нашою метою є підтримка високих показників якості виробів і швидкий сервіс в поєднанні з прийнятними цінами. Організація «Aforma» піклується головним чином про те, що необхідно клієнту і намагається втілити всі його побажання в реальність.

Для нас важливо:

  • гідну якість товарів;
  • швидко реагуючий сервіс та доставка;
  • мінімізація цін на продукцію; повна інформованість клієнта;
  • індивідуальний підхід до кожного споживача;
  • широкий вибір продукції на різний смак.

Фахівці нашої організації вважають, що основним індикатором широкого використання продукції для самостійного створення тротуарної плитки і роботи з нею можна вважати повну відповідність цих товарів усім найважливішим стандартам якості. Саме це і дозволяє створювати високоякісні вироби при раціональному використанні матеріалів, ресурсів, часу і сил. На нашому сайті Вам вдасться знайти чудові пластикові форми для плиток, які підкреслять незвичайність будь-якого дизайнерського рішення при цьому всілякі форми, розміри і візерунки приємно здивують своєю різноманітністю.

Консультація, яку надають співробітники нашого магазину «Aforma» допоможе впоратися з виконанням робіт по створенню тротуарних плит самостійно і без проблем розібратися з усіма тонкощами і секретами її створення, навіть якщо Ви не фахівець в цій області. Для того щоб красиво і якісно доповнити інтер'єр Вашого саду, двору чи ділянки потрібно лише визначитися з вибором форми, розміру та візерунка тротуарних плит. Вони без сумніву ідеально підкреслять сучасність, ексклюзивність і елегантність дизайну..

«Aforma» може без клопоту надати клієнтам всю необхідну інформацію про якість, екологічне дотримання законодавства, та усіх необхідних сертифікатів нашої продукції. Оскільки протягом багатьох років триває співпраця з кращими перевіреними виробниками пластикових форм на території України, ми можемо без сумніву говорити про якість продукції. Сучасний сервіс нашого онлайн-ресурсу дозволить Вам прискорити процес замовлення товарів в компанії «Aforma» і зробить його комфортним.